Soucit je univerzální jazyk, kterým se všichni můžeme domluvit. Přineste, prosím, trpícím dětem po celém světě život a naději. Zapojte se a měňte s námi jejich osudy! Staňte se zastáncem dobré věci a vyprávějte o našich programech dalším lidem. Sdílejte vize Nadace Světového fondu dětí s rodinou, přáteli a spolupracovníky. Buďte změnou, kterou chcete vidět!

Přispívejte do Nadace Světového fondu dětí

Pořádáme skupinové a individuální zahradní večírky, večeře a další akce, a to za účelem získávání finančních prostředků pro příslušné projekty a programy. Máte jiný nápad? Pomozte například dětem tím, že uspořádáte sbírku ve škole a zvýšíte povědomí o neutěšené situaci trpících dětí po celém světě. Děti mohou být silnými filantropy! Existuje mnoho různých způsobů, jak se zapojit do pomoci dětem a získávat pro ně finanční prostředky - a zároveň mít krásný pocit z vykonaného dobrého skutku. Kontaktujte nás a dozvíte se více!

Kdykoli nám napište email a podělte se s námi o Vaše dojmy či nové nápady!

×

Hlášení

Některé programy představené na těchto webových stránkách jsou podporovány granty, nemusejí být stálé a již nemusejí být součástí aktuálního finančního rozpočtu NSFD. Pokud byste se rádi dozvěděli další informace o podpoře konkrétního programu, kontaktujte kancelář Nadace Světového fondu dětí.

View e-Privacy Directive Documents

You have declined cookies. This decision can be reversed.